Profesjonalny Fotograf Ślubny i Wideofilmowanie Ślubne Nowy Sącz i okolice !

zdjęcia ślubne, Fotograf na wesele, kamerzysta na wesele,Grybów, Piwniczna, Limanowa, Gorlice, Rabka, Stróże, Polecany kamerzysta, Polecany fotograf,wideofilmowanie
Zespoły muzyczneWodzireje/drużbowie

 

          W czasie naszej pracy spotkaliśmy różnych wodzirejów, zespoły muzyczne i DJ-ów. Wielu z nich tworzyło niepowtarzalną atmosferę, zarażali entuzjazmem, tworzyli super klimat do zabawy. Sposób prowadzenia przyjęcia weselnego potwierdzał, że wiedzą co robią, odpowiednio wyczuwają nastroje, tryskają pomysłowością i dobrym humorem zarażając nim gości weselnych. Doświadczeni i otwarci na współpracę wiedzą gdzie stanąć by świetnie wypaść, jak się ustawić do gości i obiektywu. Osoby te
z wielkim wyczuciem odczytują nastroje gości i odpowiednio na nie reagują.

 

          Zdecydowana większość osób z którymi mieliśmy okazję współpracować i również obserwować należy do grupy z którą praca była dodatkową przyjemnością i z którymi z wielką przyjemnością  spotykamy się na kolejnych przyjęciach.

 

          Polecamy zespoły muzyczne lub DJ-ów którzy dysponują swoim kolorowym oświetleniem, laserami itp., a gdy śpiewają lub mówią ich dźwięk jest czysty i zrozumiały (oczywiście dużo też zależy od akustyki sali).

 

          Trafny wybór odpowiedniego zespołu muzycznego (DJ-a), którego wraz w wodzirejem łączy wspólny cel zagwarantowanie świetnej zabawy gościom weselnym oraz współtworzenie dla nowożeńców wyjątkowego dnia ślubu, tworzy niepowtarzalny klimat, który na długo zostaje zapamiętany w pamięci gości weselnych i nowożeńców. My dodatkowo uwiecznimy go w fotografiach i filmie ślubnym.

 Wyjątkowy fotograf i kamerzysta na ślub i wesele!